Львів’ян закликають допомогти врятувати котів і собак від морозів: як це зробити

Львів’ян закликають допомогти врятувати котів і собак від морозів: як це зробити.

Львів’ян закликають допомогти врятувати котів і собак від морозів: як це зробити. Фото: rudiy-kit.com.

Події
10 сiчня 17:43

Домівка врятованих тварин впроваджує ініціативу «Зігрій песика взимку». Усіх небайдужих закликають прихистити у себе вдома собак, які мешкають в Домівці, на зимовий період. Через сильні морози тварини дуже мерзнуть, а подарувати собачкам тепло та турботу може кожен. Водночас мешканців закликають не бути байдужими і до безпритульних котів та песиків.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«У нас в домівці є близько 100 собак. Всі ці собаки привезені з фронту, з війни і врятовані військовими. Зараз надворі дуже-дуже холодно, і вони усі насправді мерзнуть. Ми міняємо двічі на день воду, доливаємо теплу, аби хоч якось їх зігріти. Також стелимо їм пледи, лежаки, будки, аби вони мали хоч трішки теплого місця. Але цим ми не можемо врятувати критичну ситуацію з холодом в боксі, де живуть наші собаки. Ми дізналися про круту ініціативу, яку вчора зробили у Кракові. Там люди забрали на перетримку на зиму додому 120 собак. Тож ми також хочемо закликати львів’ян та усіх небайдужих долучитись до такої акції і в Домівці врятованих тварин – забрати наших собачок, особливо цуценяток, які насправді дуже мерзнуть, додому, хоча б на зимовий період», – закликав директор Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Також в Домівці врятованих тварин нагадують про необхідність піклуватися про тварин і на вулицях Львова. Адже з настанням морозів вони стають найбільш вразливими. Безпритульні песики та котики взимку не мають вільного доступу до води, а ще їм постійно бракує їжі. При температурі -20 С вуличний котик замерзає приблизно за 40 хвилин.

«Кожний із нас може допомогти котикам та песикам у такий складний період. У першу чергу, перед поїздкою машиною обов’язково потрібно перевірити, чи не ховається тварина під капотом чи біля коліс машини. У кожного біля будинку живуть хвостаті. Залишайте їм сухого корму та теплої води, щоб вони могли набратися сил та зігрітися. Також закликаємо впускати котиків та песиків погрітися у підʼїзди та підвали, щоб вони могли відновити свої сили. Кожен може врятувати життя тваринки, тому закликаємо вас не бути байдужими та допомагати безпритульним тваринам пережити цю зиму», – додають у Домівці врятованих тварин.

Домівка врятованих тварин розташована у Львові на вулиці Олекси Довбуша, 24, тел.: 073 000 0075.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах