Де і як у Львівській області можна отримати ліки безкоштовно

Де і як у Львівській області можна отримати ліки безкоштовно.

Де і як у Львівській області можна отримати ліки безкоштовно. Фото: polki.pl

Події
13 лютого 11:23

Люди з епілепсією та хворі з розладами психіки та поведінки можуть отримати медикаменти за програмою «Доступні ліки». Їх можна знайти у 1075 аптеках Львівщини. Перелік є на сайті Національної служби здоров’я.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

В Україні 65 препаратів для лікування епілепсії, розладів психіки і поведінки входять до програми «Доступні ліки». З них 23 можна отримати в аптеці безоплатно, а решту — з частковою оплатою. У 2023 році на Львівщині ліки отримали 3105 людей, що є третім показником серед усіх регіонів України.

Для того, щоб отримати ці ліки пацієнт має звернутися до невролога або психіатра, аби лікар обстежив і склав план лікування, а також вніс його в електронну систему охорони здоровʼя. На підставі плану лікар має виписати перший електронний рецепт на “Доступні ліки”. Наступні рецепти може виписувати не тільки невролог чи психіатр, а й сімейний лікар. Для пацієнта важливо обрати медзаклад, який має договір з НСЗУ.

«Доступні ліки» за рецептом можна отримати в найближчій аптеці, яка бере участь у програмі. Так, на Львівщині ліки для лікування епілепсії, розладів психіки та поведінки відпускають 1075 аптеки та аптечні пункти. Перелік аптек можна побачити на дашборді або дізнатися на гарячій лінії НСЗУ за номером 1677.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах