Шпиталь Шептицького надаватиме безкоштовні психологічні консультації ВПО і постраждалим від війни

Шпиталь Шептицького надаватиме  безкоштовні психологічні консультації ВПО і постраждалим від війни

Шпиталь Шептицького надаватиме безкоштовні психологічні консультації ВПО і постраждалим від війни Фото: city-adm.lviv.ua

Події
17 квiтня 11:09
Автор: Юрій Богун

Шпиталь Шептицького розпочав новий  проєкт, спрямований на забезпечення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та тим, хто постраждав внаслідок війни в Україні. Про це повідомили у клініці.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Головна мета ініціативи – полегшити адаптацію людей, тимчасово проживаючи в громадах Львівської та Тернопільської областей, через надання безкоштовних психологічних консультацій.

Проєкт визначає головну мету як психологічну адаптацію ВПО, забезпечення безкоштовних консультацій протягом 6 місяців, з поліпшенням психічного стану для 85%+ бенефіціарів. Завдання включають комунікаційну кампанію, проведення консультацій та збір фідбеку від учасників.

Проєкт орієнтований на ВПО у масових поселеннях Львівської та Тернопільської областей, зокрема на тих, хто проживає в умовах обмежених медичних ресурсів. З урахуванням співпраці з понад 50 притулками для ВПО, основна увага спрямована на людей похилого віку, малозабезпечених, які часто стикаються із складнощами та потребують підтримки.

Дізнатись більше про умови проєкту та здійснити запис на прийом можна за номером гарячої лінії  Шпиталю: 0 800 200 112 або на сайті.

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» реалізується БФ «КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці»

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах