У центрі Львова під час комендантської години 18-річний юнак з Дніпропетровської області побив і пограбував іноземця

У центрі Львова під час комендантської години 18-річний юнак з Дніпропетровської області побив і пограбував іноземця

У центрі Львова під час комендантської години 18-річний юнак з Дніпропетровської області побив і пограбував іноземця Фото: lv.npu.gov.ua

Події
05 березня 11:48
Автор: Юрій Богун

4 березня, близько п’ятої години ранку, до поліції надійшло повідомлення від 39-річного іноземця, який тимчасово проживає у Львові, про те, що на площі Ринок невідомий чоловік побив його та заволодів його гаманцем, у якому знаходилися гроші, банківська картка й документи, після чого втік.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, опрацювали відео камер спостереження системи «Безпечна Львівщина», встановили місце перебування зловмисника та затримали його. Ним виявився 18-річний житель Дніпропетровської області.

Досудове розслідування триває.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах