Познущалися і виклали відео у соцмережі: поліція Львівщини розслідує побиття неповнолітнього. Ілюстративне фото: facebook.com/MVS.LVIV
Поліція Львівщини встановлює особи неповнолітніх, які побили свого однолітка і виклали відео знущань в соцмережі. Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Відео з побиттям неповнолітнього хлопця поліцейські виявили під час моніторингу соцмереж 29 липня. У коментарі до відео вказано, що подія сталася в одному з сіл Стрийського району.
За фактом побиття неповнолітнього співробітники відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції розпочали перевірку. Правоохоронці встановлюють усіх учасників події, після чого буде вирішуватись питання про притягнення їх до відповідальності.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.