Що це означає: львівські поліклініки перейшли на особливий режим

Що це означає: львівські поліклініки перейшли на особливий режим фото

Що це означає: львівські поліклініки перейшли на особливий режим фото

Події
19 березня 2020 11:09

Львівські поліклініки і стаціонари змінили режим роботи через пандемію коронавірусу. Під час карантину лікарі прийматимуть пацієнтів лише у невідкладному стані.

Як повідомив ZAXID.NET начальник міського управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, усі планові обстеження і лікування відміняються попередньо до 3 квітня. Натомість уся невідкладна допомога хворим буде надаватися у повному обсязі.

«Ми запровадили такі обмеження, щоб зменшити міграцію населення і не допустити поширення коронавірусу, щоб люди менше контактували один з одним», – зазначив Володимир Зуб.

Якщо пацієнти захочуть прийти у поліклініку поміряти тиск, на масаж, фізпроцедури, поміняти пломбу в зубі, то їх не прийматимуть. Втім, людину з гострим болем лікар огляне і призначить відповідне обстеження та лікування.

За словами Володимира Зуба, львів’янам слід тримати телефонний контакт з сімейним лікарем і якщо підвищилася температура, є інші ознаки респіраторного захворювання, не треба нікуди їхати. У такому випадку потрібно зв’язатися з сімейним лікарем. Він порадить, що робити далі.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах