Молодий львів’янин Павло Коростильов увійшов до ТОП-5 стрільців Європи згідно з рейтингом кращих стрільців 2014 року від Європейської конфедерації стрільби (ESC).
Учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов посів 5-те місце у рейтингу зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 м (вправа ПП-3) та довільного пістолета на 50 м (МП-6).
Також до рейтингу увійшли вихованці училища та випускники Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук, він шостий у швидкісній стрільбі з пістолета (МП-8), та Олег Царьков – зайняв 9-ту сходинку у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
У жіночому рейтингу - українка Олена Костевич з Чернігова, яка стала першою серед стрільців з пневматичного пістолета, та одинадцятикласниця ЛУФК Поліна Конарєва, яка зайняла 12-ту позицію.
ГОЛОВНЕ ЗА ДЕНЬ:
Зелені красуні: 26 місця, де у Львові можна купити ялинки
Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто вранці 26 грудня
До уваги водіїв: у центрі перекрито проїзд по вулиці Глібова