Здивувати іноземців: що шокувало фанатів  Баварії  у Львові

Здивувати іноземців: що шокувало фанатів "Баварії" у Львові

Фото: sportanalytic.com

Сьогодні, 17 лютого, на стадіоні "Арена Львів" у рамках проведення Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2014-2015 років відбудеться матч між футбольними командами "Шахтар" (Україна) та "Баварія"(Німеччина).

Вболівальники "Баварії", які приїхали до Львова підтримати рідну команду, очікують початок матчу у місцевих пабах та кафе, пише SportAnalytic. Їм все дуже подобається, але один факт викликає у них справжній шок.

– Wunderbar! Чудово. Хороше і смачне, точно таке, як у нас в Німеччині. А коштує менше євро! Ми любимо Львів, любимо Україну, – каже фанат "Баварії" з 30-річним стажем Гюнтер.

Йому вторить Андреас, якому львівське пиво також прийшлося до смаку.

– Ваше пиво навіть не обговорюється, це просто кайф! А от політикам варто щось робити! Цю війну треба закінчувати, час вже дати Путіну по зубах, –  каже німецький вболівальник Андреас.

Поважний бюргер Томас взагалі задоволений всім на світі та "рахує" скільки голів заб’є його команда.

– І "Баварія" сьогодні переможе! Штуки три мінімум "кинуть", – мріє Томас.

З таким гарним настроєм вболівальники "Баварії" готуються до важливого матчу, який вже ось-ось почнеться.

Нагадаємо, керівництво стадіону "Арена Львів" та футбольного клубу "Шахтар" просять вболівальників приходити на матч завчасно. Для комфорту мешканців та гостей міста, до стадіону будуть курсувати шатл-баси, які відправлятимуться з площі Є. Петрушевича та від к/т. ім. О. Довженка до Автовокзалу. Після завершення матчу цими автобусами можна буде дістатись від до площі Є. Петрушевича та до кінотеатру ім. О. Довженка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як сьогодні заїхати на стоянку біля "Арени Львів"

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 17 лютого

Вдвічі більше Львова: заплати вдвічі менше