Львів приймає матч Україна – Словенія: як продаватимуть квитки

Львів приймає матч Україна – Словенія: як продаватимуть квитки

Фото взято з сайту www.arenalviv.com.ua

У суботу, 14 листопада, о 19.00 годині стадіон "Арена Львів" приймає матч плей-офф Чемпіонату Європи-2016 між Національними збірними України та Словенії. Організатори розповіли про порядок придбання квитків на матч плей-офф Україна – Словенія.

Читайте також: Щодо керівництва Арени-Львів проведуть службове розслідування

Умови продажу квитків на сайті:

- одна особа може придбати не більше 4-х квитків;
- тривалість бронювання – 24 години з моменту оформлення замовлення;
- спосіб оплати – електронні платежі: картка Visa/MasterCard, сервіс Webmoney, за допомогою терміналів України при підтримці Webmoney;
- квитки поверненню та обміну не підлягають.

Отримати квитки, придбані на сайті www.ufi.com.ua, можна в офісі Федерації футболу Львівської області (пл. Стефана Яворського, 1, 2 поверх).

Графік видачі квитків:

12 листопада, з 14:00 до 18:00;

13 листопада, з 10:00 до 18:00;

14 листопада, з 10:00 до 16:00.

14 листопада з 17:00 год до середини першого тайму квитки видаватимуться  у касі стадіону "Арена Львів" з написом "Видача квитків, придбаних на сайті www.ufi.com.ua". Для отримання квитків при собі необхідно мати оригінал або копію паспорта, на який було зроблено замовлення. Квитки на матч Україна – Словенія поштою відправлятися не будуть.

Продаж квитків у касах стадіону "Арена Львів" та в офісі Федерації футболу Львівської області розпочались з 2 листопада 2015 року. Каси стадіону працюють з 10:00 до 20:00 год. Неділя, 8 листопада, вихідний. Офіс Федерації футболу Львівської області працює з 10:00 до 17:00 год. Субота та неділя – вихідні.

Умови продажу квитків в касі та в офісі Федерації футболу Львівської області:

- на один паспорт можна придбати лише 4 квитки. При собі необхідно мати оригінал паспорту для пред’явлення касиру при купівлі квитка;
- відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних" № 2297-VI від 01.06.2010 р, Покупець визнає і погоджується з наданням касиру своїх персональних даних, які отримані касиром в процесі оформлення/придбання Квитка/квитків (Замовлення). Обробка персональних даних Покупця здійснюється відповідно до законодавства України. Термін використання наданих персональних даних – безстроково. Покупець гарантує і несе відповідальність за те, що дані, зазначені в Замовленні, є добровільно наданими ними при оформленні/придбанні Квитка;
- квитки поверненню та обміну не підлягають.

Діти до 6 років мають право на безкоштовне відвідування матчу у супроводі дорослого без окремого місця. Діти віком від 7 до 16 років повинні мати квиток та бути у супроводі дорослого.

Цінова категорія доступних квитків: 70, 80, 100, 150, 250, 300 гривень; 1500 та 2000 гривень – з доступом до ресторану стадіону (харчування та напої входять до вартості квитка).

Нагадаємо, вболівальники два рази блокували дорогу до "Арени-Львів", протестуючи проти систему продажу квитків. А також закидали яйцями каси стадіону.

Львів у новинах:

Матч збірної України зі Словенією спровокував у Львові квитковий ажіотаж (фото)

У Львові призупинили продаж квитків на матч "Україна- Словенія

Обурені футбольні фани перекрили в'їзд до Львова