Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася остання партія

Новина - Спорт - Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася остання партія

Новина - Спорт - Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася остання партія

Спорт
14 березня 2016 21:48

Остання, 9-а, партія Чемпіонату світу за шахову корону завершилась на користь китаянки Хоу Іфань. З рахунком 6:3 вона отримує перемогу в Матчі та стає новою шаховою королевою.

Шахістки розіграли сицилійський захист. Партія охопила 46 ходів.

"Я надзвичайно щаслива, що отримала перемогу. Вдячна своїй команді та тим людям, які підтримували мене в Китаї. Вони писали смс із привітаннями навіть незважаючи на те, що в той час у Китаї була ніч. Хоча це лише дев’ята партія, однак минуло вже понад 2 тижні. Я вдячна також організаторам, суддям та пресі. Відзначу, що це я вперше в Україні, зокрема – у Львові. Місто дуже гарне – і не лише його історична частина: повітря в центрі міста дуже чисте, а їжа – здорова. Я вражена тим, скільки людей тут люблять шахи та слідкують за Матчем. Щодо організації, то тут пророблено величезну роботу. Я дуже високо її оцінюю. Проте все ж дається взнаки, що це перший такий Матч для організаторів, тож були й певні прорахунки", – відзначила під час післяматчевої прес-конференції переможниця Хоу Іфань.

"Я дуже рада, що цей матч відбувався в моєму місті Львові, і що багато людей, багато гросмейстерів мали змогу відвідати Чемпіонат світу. У мене найкраща команда, якій я дуже вдячна за допомогу та підтримку", – зазначила Марія Музичук.

На запитання, куди ж переможниця витратить свій виграш, Хоу Іфань не відповіла, підкресливши, що поки не мала змогу обдумати це. Однак, точно знає, що сьогодні разом із командою святкуватиме перемогу у Львові. "Це не лише я боролась у цьому Матчі, а й вся моя команда. Чи вийде відпочити – наразі не знаю, тому що вже незабаром у мене кваліфікаційний турнір у Норвегії, а вже влітку збираюсь завершити навчання в університеті та написати дипломну роботу", – додала вона.

Небагато часу для відпочинку й у Марії Музичук. "Хоч я й планую після матчу відпочити, та все ж розумію, що повноцінно це в мене не вийде, тому що вже з наступного місяця почнуться нові матчі", – відзначила вона.

Ще про чемпіонат світу з шахів у Львові

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася восьма партія

 Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася сьома партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася шоста партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася п’ята партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв четверту партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв третю партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв другу партію

Як пройшла перша партія на чемпіонату світу з шахів у Львові: деталі, відео

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах