У Львові встановили рекорд України зі стріт-воркауту: фоторепортаж

У Львові встановили рекорд України зі стріт-воркауту: фоторепортаж

На відкритті львівського сезону зі стріт-воркауту був встановлений рекорд України в дисципліні "Віджимання на брусах +48 кг". Андрій Скабара, атлет з міста Самбір, виконав 30 повторень. Попередній рекорд був встановлений на Чемпіонаті України 2015 року (26 повторень).

Загалом львівські атлети зі стріт-воркауту зібрали в неділю неабияку публіку на площі біля пам’ятнику Т. Шевченкові. В змаганнях взяли участь більше 50 спортсменів з різних міст України: Одеса, Львів, Червоноград, Хуст, Самбір, Хмельницький, Жидачів, Миколаїв (Львівська обл.), Івано-Франківськ та ін.

Змагалися атлети в 3 дисциплінах: FreeStyle, підтягування з додатковою вагою +32 кг. та віджимання на брусах з додатковою вагою +48 кг.

"Цей вид спорту щоразу набуває більшої популярності в нашому місті. По-перше, він промоціює здоровий спосіб життя серед молоді, а по-друге - це справді вражаюче, підтвердженням цьому є та кількість львів'ян, які стали глядачами змагань. Також в цьому році ми плануємо капітально відремонтувати вуличний гімнастичний майданчик на вул. Винниченка, зробивши його максимально комфортним для занять зі стріт-воркауту", - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР.

Результати змагань:

FreeStyle

 

ПІБ

МІСТО

1 місце

Мілка Артур

Одеса

2 місце

Оробець Юрій

Снятин

3 місце

Гушка Василь

Хуст

Підтягування +32 кг

 

ПІБ

МІСТО

РЕЗУЛЬТАТ

1 місце

Хвуст Василь

Хуст

13

2 місце

Сабаш Владислав

Хмельницький

12

3 місце

Мойсенюк Юрій

Великий Бичків

12

Віджимання на брусах +48 кг

1 місце

Скабара Андрій

Самбір

30

2 місце

Мойсенюк Юрій

Великий Бичків

23

3 місце

Ріманський Андрій

Червоноград

14

Львів у новинах:

У Львові запрацював ще один Центр надання адміністративних послуг

На вулиці Львова вперше виїхав автобус, що розмовляє

Ремонт доріг на Львівщині у цьому році: де та за скільки