Новина - Спорт - Коронована діадемою: львівська гімнастка забрала все "золото" міжнародного турніру у Туреччині

25 червня 2018 14:45

15-річна львів'янка Христина Погранична виборола п'ять з п'яти можливих золотих медалей та стала абсолютною чемпіонкою 10-го міжнародного турніру з художньої гімнастики Istanbul Cup 2018. Про це  VG Львів повідомила Федерація гімнастики України.

На турнірі, який відбувався у столиці Туреччини Стамбулі, Христина Погранична виграла усі золоті медалі у фінальних вправах з обручем, м'ячем, булавами та стрічкою.

За це львів'янці присвоєно титул Міс турніру Istanbul Cup 2018 та короновано діадемою.