Новий рекорд: 61-річна львів’янка пробігла 250 кілометрів за два дні

61-річна Ольга Стадник перемогла у чемпіонаті України з 48-годинного бігу

04 липня 2018 13:51

На чемпіонаті України з 48-годинного бігу львів’янка Ольга Стадник посіла перше місце серед жінок віком 60+ і встановила новий рекорд України у цій категорії. Про це  VG Львів повідомили у Львівському обласному центрі здоров’я "Спорт для всіх".

Загалом Львівщину представляли троє спортсменів, 61-річна Ольга Стадник, 69-річна Лариса Лабарткава та 44-річний Олексій Сикал. За 48 годин Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 кілометрів та отримала золоту медаль, Лариса Лабарткава пробігла 229,037 кілометрів, отримавши "срібло", а Олексій Сикал подолав 161,786 кілометр.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області вибороли "срібло" чемпіонату, поступившись лише марафонцям з Києва.

На чемпіонаті України з 48-годинного бігу львів’янка Ольга Стадник посіла перше місце серед жінок віком 60+