Понад 30 спортсменів Львівщини готуються представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі

Понад 30 спортсменів Львівщини готуються представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі

Понад 30 спортсменів Львівщини готуються представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі Фото: Вікіпедія

Спорт
15 вересня 2022 18:24
Автор: Юрій Богун

Понад три десятки спортсменів Львівщини включені до складу кандидатів для участі в Олімпійських Іграх 2024 року у Парижі. Про це йдеться у наказах Міністерства молоді та спорту України, що є у розпорядженні управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Чи не найчисельніше Львівщина може бути представлена на Олімпійських Іграх у вільній боротьбі. До елітної групи включені 21-річний майстер спорту України міжнародного класу Данило Стасюк, який виступає у ваговій категорії 97 кг. Його тренують Віктор Глібенко та Дмитро Пасенко.

В елітній групі також борчині Львівщини: 28-річна Тетяна Кіт,  28-річна Богдана Кокозей, 25-річна Оксана Лівач, 32-річна Юлія Ткач, 33-річна Алла Черкасова та 21-річна Оксана Чудик. Четверо атлеток вже мають досвід участі в Олімпійських Іграх. Тренують спортсменок  Андрій Стаднік, Сергій Одинак, Андрій Пістун, Василь Лівач, Олександр Ткач, Юрій Копитко,  Олексій Мельник, Степан Ткачишин та Олександр Раковський.

У важкій атлетиці Україну готується представляти 20-річний майстер спорту України міжнародного класу Богдан Гоза з Жидачева. Спортсмен навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського та Львівській школі вищої спортивної майстерності. Його тренують Володимир та Андрій Гентош.

В олімпійських змаганнях з велоспорту мають шанс поборотись за медалі четверо спортсменів Львівщини:  20-річний Андрій Ганзін та 28-річна Тетяна Клімченко у гонці медісон, 24-річна Юлія Бірюкова у командній гонці та 26-річна Олена Старікова  у спринті. Тренують спортсменів Михайло Колодій, Андрій Каргут, Орест Тичко, Валерій Романенков, Дмитро Крівцов та Євген Болібрух.

До участі у змаганнях з веслування на байдарках та каное готуються 31-річний Віталій Вергелес та 22-річна Валерія Терета у каное-двійці на 500 метрів, 22-річний Василь Смілка та 27-річна Анастасія Горлова у байдарці-четвірці на цій же дистанції. 

Тренують спортсменів Роман Бундз, Андрій Маслюк, Андрій Федина, Олександр Горлов, Ігор Макар, Михайло Поцюрко, Марія Михайлович та Володимир Дець.

16-річний майстер спорту України Олег Гічва може представити Україну у змаганнях з боксу у ваговій категорії 66 кг. Тренують спортсмена Андрій Сальва та Ігор Нинич.

У змаганнях з художньої гімнастики Україну в індивідуальній програмі може представити фіналістка Олімпійських Ігор у Токіо, 19-річна майстер спорту України Христина Погранична. Її тренують Ірина Руда та Ірина Блохіна.

Представляти Україну у стрільбі з лука готуються  29-річний Георгій Іваницький, 21-річний Іван-Павло Мількович, 19-річна Варвара Ілляш,  29-річна Вероніка Марченко та 19-річна Жанна Наумова. Їх тренують Василь Ткачек, Тетяна Образцова, Сергій Антонов, Ірина Скальська, Марія Гавелко, Світлана Колядінцева, Олександр Калиніченко. 

На змаганнях зі стрільби кульової можуть виступити 25-річний заслужений майстер спорту України Павло Коростильов, 22-річний Гліб Кігітов та  38-річна Юлія Коростильова. Спортсменів тренують Сергій та Валентина Коростильові,  Олександр Камінський, Володимир Михайлович.

Поборотись за медалі для України з фехтування  готуються шпажистки 28-річна Ксенія Пантелєєва та 27-річна Юлія Свистіль та рапіристи Ростислав Герцик, 22-річний Даниїл Гойда, 35-річний Юнес Клод.  Тренують спортсменів Зоряна Семеряк, Андрій Орліковський,  Сергій Гаравський, Андрій Колесніков, Пилип Колесніков, Володимир Свистіль.

Для атлетів, включених до списку, забезпечують належну підготовку, а напередодні Олімпіади з нього формують остаточний склад збірної, що представить Україну на змаганнях. 

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах