Львівські ватерполісти здобули свій 13-й Кубок України

Львівські ватерполісти здобули свій 13-й Кубок України.

Львівські ватерполісти здобули свій 13-й Кубок України. Фото: loda.gov.ua

04 липня 10:34

Львівські ватерполісти здобули свій 13-й Кубок України серед чоловіків. Це найтитулованіший ватерпольний клуб в Україні з 1949 року. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У Львові відбувся Кубок України з водного поло, в якому взяли участь команди зі Львова, Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття. У фінальній грі ВК «Маріуполь» зустрівся з ВК «Динамо Львів», де львівські ватерполісти перемогли з рахунком 14-5.

«Гравці «Динамо Львів» різних поколінь ставали чемпіонами світу, Європи, володарями Кубка світу, були учасниками і призерами Олімпійських Ігор. Це найтитулованіший ватерпольний клуб в Україні з 1949 року. А за час Незалежності нашої держави «Динамо Львів» став 11-разовим чемпіоном України, 13-разовим володарем Кубків та 7-разовим володарем Суперкубків України», – зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.