У Львові хочуть впровадити штрафи за паркування через «Дію»

У Львові хочуть впровадити штрафи за паркування через «Дію».

У Львові хочуть впровадити штрафи за паркування через «Дію». Фото: epravda.com.ua.

Техно
26 квiтня 2023 08:28

Департамент міської мобільності і вуличної інфраструктури комунікує з сервісом «Дія» для впровадження штрафів за порушення зупинки і стоянки. В Україні поки що жодне місто не запустило оплату штрафів у такому форматі. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило. Читайте всі новини Львова

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Застосунок «Дія» дає можливість на всіх етапах супроводжувати отримання та оплату штрафу: з моменту формування постанови до виконавчого провадження. Постанова на етапі формування мусить приходити в «Дію», потім відображатиметься інформація про штраф.

«Зараз нам потрібно налагодити постійну взаємодію, тому ще не відомо, коли саме запрацює сервіс. Від нас сервіс вимагає, аби ми надавали інформацію на кожному етапі, і ми готові це робити. Вони хочуть бачити актуальний статус постанови. В Україні жодне місто не запустило оплату штрафів у такому форматі. Зазвичай «Дія» співпрацює зі штрафами від поліції», – зазначив Олег Забарило.

На думку Олега Забарала, використання «Дії» є вигіднішим для містян, адже при застосуванні інших сервісів оплата штрафу може бути дорожчою.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах