З яких районів Львова найскладніше доїхати до центру

Фото с сайта news.kermo.ua

Фото с сайта news.kermo.ua

Транспорт та інфраструктура
09 квiтня 2015 15:37

Кількість заторів у Львові помітно зменшилася за минулий рік. У лютому та березні 2015-го завантаженість доріг була навіть нижчою, ніж улітку, коли велика кількість автомобілістів виїжджала з міста і ситуація зазвичай покращувалася у порівнянні із середньорічною. Те, що на вулицях Львова стало вільніше, ймовірно, пов’язано зі зростанням цін на пальне та ускладненням економічної ситуації в країні.

Такими є результати дослідження компанії "Яндекс".

"Найповільнішим днем за досліджений період був вівторок 30 грудня, коли через сніг та святкову метушню на дорогах виникли серйозні затори, а рівень завантаженості вперше і востаннє за рік сягнув дев’яти балів. Також було незвично складно рухатися містом 17?18 грудня, перед днем Святого Миколая — у цей час багато львів’ян їздять по подарунки", – зазначають автори дослідження, яких цітуе Galnet.

З яких районів Львова найскладніше доїхати до центру фото

На відміну від більшості інших великих міст, у Львові немає виражених годин-пік, завантаженість доріг із ранку до вечора тримається приблизно на одному рівні. Така картина зберігається протягом більшої частини року.

Завантаженість вулиць Львова у різні дні робочого тижня відрізняється неістотно. У січні ? березні 2015 року трохи менше заторів було у середу і четвер, дещо більше — у вівторок та п’ятницю. У вихідні кількість машин скорочується порівняно з робочими днями лише на 15?20 %.З яких районів Львова найскладніше доїхати до центру фото 1

Крім того, дослідники з’ясували, із яких районів Львова найшвидше діставатися до центру і назад. "Для цього розрахували, скільки часу з урахуванням заторів забере поїздка автомобілем між випадковою точкою у будь-якій частині міста та однією з точок у центрі, до якої будували маршрути користувачі Яндекс.Карт і Яндекс.Навігатора. Потім карту Львова розділили на квадрати зі стороною 100 метрів і зафарбували їх залежно від середньої тривалості поїздки з точок цього квадрата до центру або навпаки", – зазначають вони.

Дослідники рейтинг районів Львова за середнім часом проїзду вранці до центру і порахували індекс транспортної доступності — він показує, у скільки разів із цього району їхати довше, ніж із Галицького. Мікрорайон Рясне показаний окремо від Шевченківського району, до складу якого він входить.

Район

Індекс транспортної доступності

Галицький

1

Личаківський

1,9

Шевченківський

2

Франківський

2,1

Залізничний

2,4

Шевченківський, мікрорайон Рясне

3,2

Сихівський

3,3

 

З яких районів Львова найскладніше доїхати до центру фото 2З яких районів Львова найскладніше доїхати до центру фото 3Ще новини Львова:

Частина Львова майже місяць буде без води (графік)

Сьогоднi в деяких районах Львова не буде світла: перелiк вулиць

Нещасливий №13: як виглядає тролейбус після пожежі [Фото]

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах