На Львівщині курсуватиме новий автобусний маршрут Львів – Гніздичів

На Львівщині курсуватиме новий автобусний маршрут Львів – Гніздичів

Фото з сайту Львівської облдержадміністрації

У Львівській області з’явиться новий автобусний маршрут Львів АС-8 – Гніздичів. 

Як інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації, таке рішення було ухвалено на засіданні обласного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусному маршруті загального користування.

Його обслуговуватиме "Стрийське АТП", передає dailylviv.com.

Окрім того, визначено й перевізника на маршруті №184-а "Львів – Рудне". З-поміж двох претендентів таємним голосуванням обрано переможця, яким стало "Львівське АТП-14630".

- На попередньому засіданні обласного конкурсного комітету рішення щодо згаданих маршрутів досягти не вдалося. Тому було сформовано робочу групу, яка детально опрацювала це питання. Керуючись її рекомендаціями, конкурсний комітет вирішив виставити обидва маршрути на таємне голосування, – розповів в. о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Андрій Щеп’як.

Нагадаємо, що 31 березня на першому засіданні обласного конкурсного комітету визначили перевізників у 24-ох напрямках. Проте щодо маршрутів №184а та "Львів АС-8 – Гніздичів" згоди дійти не вдалось. Тому для напрацювання конкретних пропозицій та вирішення цього питання було створено робочу групу з представників комітету".

Львів у новинах:

Через незаконне паркування на вулиці Франка ускладнений рух транспорту 

У суботу львів’яни прибиратимуть місцеві парки 

На вулиці Городоцькій посадили клени (фото)