Для обладнання львівських карет "швидкої" пристроями GPS скерували мільйон гривень

фото:dt.ua

фото:dt.ua

Транспорт та інфраструктура
28 квiтня 2015 14:06

 Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф завершує конкурсні торги та найближчим часом закупить GPS-пристрої для карет швидкої допомоги. Про це розповіли в прес-службі ЛОДА.

 "На Львівщині планують створити та ввести в експлуатацію мережу GPS-зв’язку в системі екстреної медичної допомоги. (GPS (Global Positioning System) –система глобального позиціонування, сукупність радіоелектронних засобів, що дозволяє визначати положення та швидкість руху об'єкта на поверхні Землі або в атмосфері. – "ЩЛ"). На закупівлю GPS-пристроїв та радіостанцій виділено 1 мільйон гривень.

"Створення такої мережі GPS-зв’язку допоможе значно скоротити час доїзду до хворого, – каже директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Богдан Чечотка. – На даний час комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" завершує конкурсні торги та найближчим часом закупить вищезгадане обладнання".

Довідка

У 2009 році під час підготовки до фінальної частини ЄВРО-2012 у Львові та області, на базі КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" запровадили першу чергу відомчої корпоративної мережі конвенційного (цифрового) радіозв’язку (вперше в Україні використана в умовах швидкої медичної допомоги). Це забезпечило стабільний радіозв’язок між центральною диспетчерською Центру екстреної медичної допомоги із бригадами екстреної медичної допомоги в будь-якій точці Львівської області.

Система підтримує GPS-моніторинг рухомого автотранспорту, визначає місце розташування мобільних і переносних радіостанцій на базі NAVCTAR-GPS. За п’ять років експлуатації система радіозв’язку позитивно себе зарекомендувала. Особливо під час  координації дій із надання медичної допомоги під час проведення Чемпіонату Європи-2012".

Львів у новинах:

Усі машини швидкої допомоги у Львові відтепер on-line 

До кінця червня відкриють міст на об’їздній до Львова 

Львовом курсуватимуть туристичні електрокари 

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах