У Львові взялися за ремонт ще декількох вулиць

У Львові взялися за ремонт ще декількох вулиць

фото:dt.ua

На вул Ярославенка та Пирогівці проводять картовий ремонт проїзної частини. Про це інформує ЛМР.

"Роботи на вулицях Ярославенка та Пирогівці плануємо закінчити завтра. Ремонтні ж роботи на вул. Зеленій, які виконують на ділянці від вул. Липова Алея до кільця з вул. Луганською, будуть тривати ще до кінця цього тижня", – сказав  начальник відділу  Сихівської районної адміністрації Віктор Західний.

Окрім того, тривають роботи з ремонту тротуарів. Так, хідники ремонтують на вул. Дунайській, 32, вул. Танячкевича. Готуються ремонтувати тротуари на вул. Пимоненка, 15а.

За словами Віктора Західного, далі хідники перелаштовуватимуть на вул. Панаса Мирного, Угорській, Стрийській, 103.

Нагадаємо, для проведення капітального та поточного ремонту доріг, тротуарів та дворів у Сихівському районі Львова у міському бюджеті передбачено близько 13,2 млн грн.

 А тим часом на автошляхах області теж тривають ремонтні роботи. Правда, зробити якісними всі дороги регіону цього року не зможуть. Більшість львівських автодоріг просто залатають. Про це в прямому ефірі ТРК  Львів заявив Олег Синютка, голова Львівської облдержадміністрації.

"Частину доріг зробимо, з капітальним характером. В інших дорогах просто залатаємо гостроаварійні ями. Бо зробити ремонт всіх доріг одночасно неможливо", – сказав О. Синютка.

 Львів у новинах:

Дорога з Тернополя до Львова буде перекрита до вечора 

До кінця червня відкриють міст на об’їздній до Львова 

Львовом курсуватимуть туристичні електрокари