У Львові п яний даішник заснув за кермом: відео затримання

У Львові п'яний даішник заснув за кермом: відео затримання

У Львові 08 травня, близько 22:30 на вул. Антоновича був затриманий п’яний начальник взводу ДАІ м. Львова Головчак Андрій, інформує спільнота Варта-1.

Міліціонера, який керував у стані алкогольного сп'яніння автомобілем Renault Trafic ВС 0517 ЕН, затримали затримали журналіст "Дорожнього контролю", активісти Автомайдану Оновленого та Варта1 спільно з керівництвом ДАІ м. Львова.

Активісти помітили п'яного чоловіка та жінку, які сіли у авто та почали рух по вул. В.Великого в сторону вул. Кульпарківської.

Як додають активісти, порушник був неадекватний, порушував правила дорожнього руху, не реагував на сигнали світлофору, на лінію розмітки та інші автомобілі, створював аварійні ситуації і в самому кінці нарешті заснув за кермом автомобіля.

"Весь цирк, думали, вже закінчився, та смикалка працівника ДАІ включилась і він хотів уникнути покарання. Почав заперечувати, що це він був за кермом. Спочатку за кермо посадив жіночку, потім говорив, що водієм є його товариш, який приїхав на місце події, а потім з’явився його племінник, який почав стверджувати, що саме він перебував за кермом", - розповіли активісти.Відео: Andrii Pushkar 

Львів у новинах

У Львові відкрили новий 25-метровий плавальний басейн

У Львові підвищили вартість проїзду у маршрутках

Як у Львові відзначатимуть День кельнера