На площі Митній оновлять фонтан та встановлять вуличні меблі

На площі Митній оновлять фонтан та встановлять вуличні меблі

Фото взято з сайту alex-shutyuk.livejournal.com

Стартували роботи з реконструкції та оновлення площі біля Музею скульптури Йогана Георга Пінзеля. Відтак, учора працівники ЛКП "Зелений Львів" зрізали 2 старі аварійні тополі, які, за словами директора підприємства Богдана Москв’яка, раніше вже пошкодили колектор та в подальшому могли завдати шкоди мешканцям.

Як зазначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, загалом роботи триватимуть і цього року, і наступного. Реконструкція передбачає пониження площі, заміну верхнього покриття та усіх комунікацій, оновлення фонтану, влаштування вуличних меблів та висадку нових зелених насаджень. Відбуватиметься вона у два етапи, тож, відповідно, продовжиться і наступного року. Найближчим часом будуть розпочаті роботи з заміни комунікацій.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, цього року заплановано завершити роботи з реконструкції та заміни даху в Музеї. Паралельно тривають переговори щодо фінансування робіт з відновлення фасаду Музею. Також він наголосив на тому, що зараз важливо розпочати підготовку проекту з реставрації внутрішньої частини Музею, зокрема, відновлення цінного стінопису.

Замовником робіт виступає управління охорони історичного середовища ЛМР. Попередня вартість ремонту даху становить 3 млн 52 тис. грн. У бюджеті міста Львова передбачено кошти у сумі 2,545 млн. Відтак, місто планує додаткову суму, якої бракуватиме для повного завершення робіт з реконструкції даху, виділити з бюджету. Попередня вартість реконструкції площі складає 6 млн, а фасаду – приблизно 3,5 млн грн. 

Львів у новинах:

В міліціі прокоментували вибух біля райвідділку у Львові (фото) 

У Львові відремонтують центральну алею Шевченківського гаю 

На Alfa Jazz Fest 2015 відбудуться 4 додаткових концерти (програма)

Місце на мапі