Який з нічних маршрутів Львова виявився найпопулярнішим?

Фото взято з сайту grim.in.ua

Фото взято з сайту grim.in.ua

Транспорт та інфраструктура
03 липня 2015 09:25

Вже в першу ніч новими маршрутами скористались понад 300 осіб. За словами громадського активіста, Андрія Шевціва, старт експерименту можна вважати вдалим. За попередньою інформацією найпопулярнішим цієї ночі був маршрут 6Н, яким скористалося 88 пасажирів – від з’єднує пл. Різні з залізничним вокзалом та мікрорайоном Рясне-2. Безпеку пасажирів та водіїв забезпечували працівники муніципальної дружини, які працювали в салоні автобусів.

"У першу ніч курсування таких маршрутів складнощів практично не було. Усі автобуси виїхали вчасно, їздили з однаковим інтервалом руху - 1 год.20 хв. Можу сказати, що львів’яни були задоволені роботою транспорту та не було жодної скарги. Однак, жителі мали деякі зауваження щодо точності графіку руху маршрутів. Але вже незабаром він буде скорегований фахівцями транспортного підприємства №1",-запевняє Андрій Шевців.

Читайте також: Львовом почали курсувати нічні маршрутки (фото, графік руху)

 У першу ніч курсування автобусів центр міського сервісу прийняв близько 30 дзвінків від мешканців Львова із запитаннями та пропозиціями щодо маршрутів та графіків. Львів’яни і надалі матимуть змогу дізнаватися усю необхідну інформацію щодо руху нічних маршрутів,зателефонувавши за номером міського сервісу Львова - 253 34 56. 

 "Перш за все, перевагою нічного громадського транспорту є можливість зекономити та комфортно дістатися місця призначення. Зараз ми активно поширюємо листівки та електронні повідомлення, аби львів’яни і гості міста мали змогу довідатися,що у них є можливість користуватися таким видом транспорту. Впевнений, з кожним разом кількість пасажирів ставатиме все більша", - розповів "Газеті" Андрій Шевців.

Нагадаємо, з першого липня до 30 вересня у Львові курсує 7 нічних маршрутів. Якщо експеримент буде вдалим, вони діятимуть постійно. Вартість проїзду в нічних маршрутках – 8 грн., без можливості пільгового проїзду. Обслуговуватимуть нічні маршрути невеличкі автобуси "Еталон" і "Богдан".

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах