Стало відомо, який нічний маршрут користується найбільшим попитом (Оновлені графіки)

Стало відомо, який нічний маршрут користується найбільшим попитом (Оновлені графіки)

Фото взято з сайту a-v-k-73.livejournal.com

З 1 липня у Львові розпочали курсувати нічні автобуси. За підсумками першого тижня, найбільшим попитом користується маршрут із Залізничного вокзалу на Сихів.

На кожному маршруті працює представник ЛКП "Муніципальна дружина", щоб зробити проїзд у нічний час більш  безпечним. Графіки автобусів на цей період постійно коригуються і оновлюються відповідно до міських умов. За усіма оновленнями можна стежити на сайті Центру міського сервісу .

Читати також: Львів'ян у нічних автобусах охоронятимуть

"Ми контактуємо з місцевими підприємцями та залізницею із метою сформувати зручні графіки курсування нічних маршрутів, Коли сформуємо сталі графіки, плануємо розмістити їх на зупинках громадського транспорту. Також розглядаємо можливість створення мобільного додатку, через який кожен користувач зможе відслідковувати по GPS рух нічних автобусів", обіцяють чиновники.

Читати також: Нічні маршрутки у Львові перевозять лише 300 пасажирів

Нагадаємо, з 1 липня у Львові курсують нічні автобуси за 7 маршрутами. Відтак, з 23:00 до 05:00 год Ви можете їздити містом потрібним Вам автобусом (із переліку наявних) за 8 гривень. Пільгові посвідчення у нічний час не діють.

З усіма порадами та пропозиціями містянам пропонують звертатися за телефоном (032) 253-34-56. 

Львів у новинах:

Завтра на вулиці Хімічній обмежать рух транспорту 

Завтра електричка з Тернополя до Львова курсуватиме за новим графіком

У Львові впровадили нову схему дорожнього руху "раундебаут"