УЗ запустила скорий поїзд, що зв язує Захід і Схід: скільки коштує

УЗ запустила скорий поїзд, що зв'язує Захід і Схід: скільки коштує

Фото: Євген Гура

Укрзалізниця запустила прискорений нічний поїзд сполученням Харків - Львів- Івано-Франківськ. З Харкова до Львова поїзд буде їхати 12 годин, до Івано-Франківська - 14 годин. Раніше тривалість подорожі складала 19-21 годину.

Середня швидкість нового експресу на ділянці Львів-Харків - 89 км/год. Про це пише на своїй сторінці у Facebook Олександр Кава.

За його словами, тепер пасажири можуть економити до 40 % часу в поїздці з Харкова до Львова і назад.

Час відправлення нічного експреса (поїзд № 115) з Харкова в 19.06, а прибуває він до Львова о 7.22 ранку. Зі Львова експрес відправляється в 18.58 і прибуває до Харкова о 7.12 хв.  вранці. Поїзд курсує через день з відправленням з Харкова за непарними числами, а зі Львова та Івано-Франківська - за парними числами місяця.

 В серпні розклад руху нічного експреса  дещо підкоригують.

Наразі на цей поїзд пасажирам запропоновано 5632 місця в західному напрямку та зворотно.

Також, як повідомляють в Укрзалізниці, нічний експрес стане найшвидшим поїздом, що єднає міста Східної та Західної України.

Як розповіли VG Львів в довідці залізничного вокзалу Львівської залізниці, у потязі немає плацкартних місць. До послуг пасажирів лише купейні вагони та "СВ".

Вартість квитків в купейних вагонах  для одного пасажира з Харкова до Львова в різні дні тижня різна. На сайті УЗ наводять таку вартість квитків: у будні дні та суботу вартість квитка складає - 698 гривень 17 копійок. У п'ятницю та неділю  -  762 грн 93 коп.

Проїзд з Харкова до Івано-Франківська у будні та суботу обійдеться в 717, 79 грн.  У п'ятницю та неділю - 866, 07 грн.

Така цінова політика не дуже тішить пасажирів.

Львів у новинах:

Яке житло користується попитом у Львові: огляд цін 

Плануй відпустку: до кінця літа по Україні призначені додаткові потяги

Потяг "Харків-Львів" курсуватиме за новим графіком