Що буде з атракціонами біля Опери після реконструкції

Що буде з атракціонами біля Опери після реконструкції

Фото взято з сайту ukrainanasha.com

У Львові вже кілька місяців активно обговорюють реконcтрукцію фонтану та площі перед Оперним театром. Наразі триває робоче проектування, згідно якого тут насадять зелені, встановлять лавочки, вмонтують у землю світлодіодні світильники та забезпечать доступ до Wi-Fi. Журналісти дізналися у в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторії Довжик, чи буде місце на оновлені площі для численних атракціонів, які наразі розташовуються перед Оперою, інформує Tvoemisto.tv.

За словами архітектора проекту Івана Юнакова, розробники площі перед Оперним театром вирішували три основні завдання, серед яких і створення нового іміджу площі. Для цього вони планують цілком звільнити її від атракціонів, електричних автомобілів, столиків із металевими балеринами тощо. Замість усього буде цікава площі з лавками, вбудованими в парапети зеленої зони.

Вікторія Довжик розповіла, що в  управлінні економіки ЛМР також проти того, аби після реконструкції на площу повернулись атракціони.  "Ми думаємо, що після реконструкції на площі перед Оперою вже не буде всіх оцих балеринок і машинок. Ми категорично проти цього. На жаль зараз одному підприємцю за допомогою певних депутатів вдалось отримати дозвіл на таку діяльність. Але термін цього дозволу вже добігає кінця і, сподіваємося, більше його отримати нікому не вдасться. Тому, якщо після реконструкції площі львів’яни помітять подібну діяльність, то можуть звертатись у міліцію, бо вона буде незаконною" - коментує в.о. начальника управління економіки ЛМР.

Читайте також: 

Фонтан перед львівською Оперою капітально відремонтують

Світломузичний "сухий" фонтан, світлодіодні світильники та Wi-Fi: якою буде площа перед Оперою

Як зміниться площа біля Оперного театру: докладно