Як у Львові боротимуться з авто, припаркованими на трамвайній колії

Як у Львові боротимуться з авто, припаркованими на трамвайній колії

Фото взято з сайту IA ZIK

У Львові з порушниками, які паркують свої автомобілі на трамвайних коліях, блокуючи проїзд електротранспорту, боротиметься поліція.

Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир, відповідаючи на запитання, до яких кроків вдається міська влада, аби розвантажити рух у центрі міста. Віктор Щир зауважив, що рух транспорту (зокрема – трамваїв) часто ускладнюється тим, що мешканці припарковують свої авто безпосередньо на коліях. "Наприклад, водій припаркував машину на трамвайній колії на 30 хвилин, і люди змушені вручну переносити машину. Тож я звернувся до нашої нової поліції для того, щоб вона контролювала ситуацію з паркуванням. Зараз існує проблема з евакуацією автомобілів порушників", – зазначив чиновник.

Водночас він зазначає, що складана ситуація на багатьох вулицях у центрі Львова, зокрема на Личаківській, де у заторах постійно стоять і трамваї, і автобуси. "Наплив транспорту до центру дуже великий. Але у нас на ремонт закрита вулиця Лисенка, а також є велике навантаження на кількох центральних вулицях. Наразі ми відклали ремонт вулиці Мечникова у зв’язку з тим, що склалася така серйозна ситуація у центрі", – додав начальник управління транспорту і зв’язку.

Як повідомлялося, у вересні Львів знову опинився у транспортному колапсі. У центрі почастішали затори на дорогах і відбувся хаос у русі трамваїв.

Джерело: IA ZIK.

Львів у новинах:

По яких вулицях Львова курсуватимуть нові автобуси від "Електрону"

У понеділок перекриють ділянку вулиці Сихівської: схема об’їзду

Трамвай на Сихів: як закінчують будівництво