Стало відомо, коли проспект Свободи та вулиця Лисенка стануть проїзними

Стало відомо, коли проспект Свободи та вулиця Лисенка стануть проїзними

Фото взято з сайту www.alpary.biz

У Львові активно тривають ремонтні роботи. Зокрема, завершується ремонт проспекту Свободи та вулиці Лисенка. На початку жовтня планують завершити ремонт на вулиці Сихівській. Про хід ремонтних робіт на львівських дорогах розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

"Завершується ремонт проспекту Свободи та вулиці Лисенка. На початку жовтня ці дороги уже будуть проїзними, і це суттєво розвантажить рух в центральній частині міста.

Йдуть ремонти і на Сихові. На початку жовтня маємо завершити ремонт на вулиці Сихівській. По проспекту Червоної Калини об’єм робіт дуже великий – плануємо його завершити до кінця жовтня.

На вул. Богдана Хмельницького на ділянці від вул. Грінченка до вул. Липинського тривають роботи з облаштування громадського простору, протяжністю майже півкілометра. До 10 жовтня основний об’єм робіт буде виконано. Проектом також передбачено влаштування скейт-парку, лавочок, місць для вигулу собак. Цікаво, що проект громадського простору розробили 3 студентки – Христина Чорноус, Олена Зварич та Вікторія Левко", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Львів у новинах:

У Львові хулігани покусали поліцейських та подерли на них одяг

У Львові проведуть безкоштовний майстер-клас з самозахисту для жінок та дівчат 

Вбитому у Львові чоловікові погрожував кримінальний авторитет "Вова Морда" (Фото)