У грудні поляки запустять вагон "Варшава - Львів"

фото з сайту www.rynek-kolejowy.pl

фото з сайту www.rynek-kolejowy.pl

Транспорт та інфраструктура
30 жовтня 2015 11:29

З середини грудня польський ж/д оператор PKP Intercity вводить новий графік руху міжнародних поїздів. Серед нововведень - введення прямого сполучення між Варшавою та Львовом, повідомляє Rynek Kolejowy.

"До Львова поїдуть безпересадочні вагони з Вроцлава і Варшави через Краків. Їх графік більше не буде змінюватися", - заявила Марта Земска з прес-служби PKP Intercity. За її словами, ця інформація ще не відображена в розкладі. Вагони з Варшави будуть включені до складу поїзда, що курсує між Вроцлавом і Львовом.

Потяги із Вроцлава і Варшави будуть слідувати через Краків, з прибуттям до Львова вранці 6:03 або 7:15 в залежності від дати. Розклад поїздів у зворотному напрямку поки не оприлюднено.

Щодо рейсу "Перемишль-Львів-Перемишль", то зі Львова потяг виїжджатиме о  8:10 за київським часом і прибуватиме до Перемишля о 9:48 за Варшавою. З цього потяга можна буде пересісти на потяги до Кракова Вроцлава і Зельоней Гури. Із Перемишля потяг виїжджатиме о 17:50, прибуття до Львова – 21:25. З нього можна буде пересісти на потяги до Києва, Вінниці, Одеси, Харкова тощо.

Львівська залізниця прокоментувала інформацію про нові потяги до Польщі

Перший рейс очікується 19 грудня. Обслуговуватися маршрут буде з допомогою українських вагонів, придбаних у Польщі.

Зараз до Львова з Польщі ходить тільки один нічний поїзд "Львівський експрес". Він курсує щодня з Вроцлава через Краків. З Вроцлава поїзд відправляється о 16:54 (за місцевим часом), до Львова прибуває - в 6:03 або 7:15 (залежно від дати). Зі Львова відправлення о 22:59, прибуття до Вроцлава - о 10:55 (за місцевим часом). До липня цього року поїзд курсував за скороченим маршрутом Краків-Львів.

Львів у новинах:

На вихідних до Львова пустять додаткові поїзди 

Завтра по Львову гасатимуть спортивні авто: які дороги перекриють 

Чоловік, який кинув гранату в будинок Садового, пояснив навіщо це зробив (відео)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах