Стало відомо, як реорганізують рух на площі Митній у Львові

Стало відомо, як реорганізують рух на площі Митній у Львові

Фото взято з сайту uk.wikipedia.org

Керівник Інституту стійких транспортних систем ЛКП "Львівавтодор" Олег Шмід розповів про нововведення, які планують втілити у транспортній системі Львова, зокрема – на перетині площі Митної та вулиці Личаківської, пишет Tvoemisto.tv.  

За словами Олега Шміда, реорганізувати рух на перетині площі Митної та вулиці Личаківської планують так: із Личаківської буде дозволеним лише правий поворот на вулицю Винниченка. Водіям, які бажають проїхати на проспект Свободи, доведеться об'їжджати так: вул. В. Винниченка – М. Кривоноса – І. Гонти – Торгова.

Водії, яким треба проїхати до вулиць Зеленої та Стрийської, муситимуть рухатися вулицями Чехова – Тершаковців – Дороша. Там планують зробити односторонній рух від вулиці Личаківської. Отже, зміниться напрямок руху на вулиці Донцова, а також Туган-Барановського та Академіка Павлова.

По вулиці Винниченка можна буде проїхати прямо чи звернути на вулицю Личаківську (один із лівих поворотів, який перетинатиме рух зустрічного транспорту. Причина його наявності – рух громадського транспорту з вулиці Винниченка на вулицю Личаківську).

Читайте також: Рух транспорту в центрі Львова чекають радикальні зміни: перелік

Львів у новинах:

Тактильна плитка, лавочки у формі кола: яким стане сквер Гідності у Львові 

У Львові випустили супертрамвай для Києва (фото) 

Паркування у Львові суттєво зросте в ціні