Шеф поліції Львова розповів на кого копи будуть звертати більше уваги

Шеф поліції Львова розповів на кого копи будуть звертати більше уваги

Фото взято з сайту nv.ua

У Львові патрульна поліція жорстко контролюватиме дотримання Правил дорожнього руху водіями громадського транспорту.

Про це повідомив начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля під час брифінгу сьогодні, повідомляє "Вголос".

Зозуля зазначив, що цього тижня відбулася зустріч поліцейських з перевізниками, які працюють у Львові.

"Ми дійшли згоди в тому питанні, що водії громадського транспорту організують свою роботу так, щоб менше порушувати Правила дорожнього руху. Від них залежить життя людей, отож ми це питання контролюватимемо особливо жорстко. Ми наголошували на таких проблемах, як зупинка в недозволених місцях, щоб узяти пасажира, порушення ПДР тощо", – сказав Юрій Зозуля.

Він додав, що поліція вноситиме дуже багато пропозицій щодо організації дорожнього руху в місті, зокрема встановлення знаків та облаштування парковок.

"Розумію, що людям ніде ставити автомобілі, але патрульні побачили дуже багато місць, де можна залишати авто, лише треба оптимізувати деякі знаки. Також ми вноситимемо пропозиції щодо перехресть, напрямків руху тощо. Ми це все винесемо на розгляд міста, яке нас чує і співпрацює з нами, і дещо змінимо організацію руху в центрі Львова", – сказав Юрій Зозуля.

Доречі, патрульні поліцейські протягом останнього місяця зафіксували на 141% більше випадків порушень водіями Правил дорожнього руху, ніж на початку своєї роботи. 

Львів у новинах:

У Львові автівка на переході переїхала жінку 

У Львові затримали "мінера" головної пошти 

На Львівщині СБУ затримала поліцейського на хабарі