Найближчим часом у Львові почнуть асфальтувати вулицю Хмельницького

Найближчим часом у Львові почнуть асфальтувати вулицю Хмельницького

Фото взято з сайту bud-way.com.ua

Як розповів директор ЛКП "Львівавтодор", ділянка вул. Хмельницького на відтинку від вул. Промислової до вул. Шкільної готова до асфальтування. Як тільки сприятиме погода, підрядник приступить до виконання цих робіт.

"На вул. Хмельницького на ділянці від вул. Шкільної до вул. Промислової, як тільки дозволять температурні показники, підрядник приступить до робіт з асфальтування дорожнього полотна. Може і на ці вихідні, адже йде потепління. Також зараз замощують вул. Гайдамацьку – Замарстинівську, щоб якомога швидше відновити рух трамвайного маршруту №4.  Також ремонтні роботи тривають і на вул. Гайдамацькій", - розповів Олег Береза.

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вул. Промислової на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького, вул. Хмельницького на ділянці від вул. Промислової до вул. Гайдамацької і вул. Гайдамацьку. Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Львів у новинах:

З'явився словник львівської гвари: де і як завантажити

Зі Львова до Франківська курсуватиме новий швидкісний потяг

Бунт перевізників у Львові: що пообіцяла влада