На площі перед Оперою встановили 200 камер відеоспостереження

На площі перед Оперою встановили 200 камер відеоспостереження

Фото взято з сайту www.forter.com.ua

На площі перед Оперним театром облаштували систему відеонагляду. Відтепер Муніципальна дружина відслідковує все, що відбувається навколо головної ялинки міста онлайн. Про це повідомляють у прес-службі ЛМР.

За словами Юрія Діля, директора ЛКП "Муніципальна дружина", у центрі міста не було відновлено системи відеонагляду, яка охоплює  частину площі біля Оперного театру. Зараз зображення вже доступне.

Загалом, найближчим часом у центрі міста влаштують 50 камер відеоспостереження, які будуть об’єднані в одну мережу.

"В нас є підписаний Меморандум між міською радою, СБУ та поліцією, що ми всі камери об’єднуємо в одну мережу для того, щоб кожна зі структур могла отримувати потрібну для себе інформацію. Для нас, як для органу місцевого самоврядування, найважливішими є комунальні питання", - сказав Юрій Діль.

Наступного року в місті планують встановити 200 сучасних камер відео спостереження, проте, за оцінками закордонних експертів у Львові мають функціонувати 1500 відеокамер.

Як наголосив Юрій Діль, проект щодо відеонагляду скерований на те, щоб місто і мешканці розуміли, що вони у безпеці.

"До прикладу, щоб мешканці знали, що якщо у них викрали велосипед чи автомобіль, то він буде знайдений впродовж 24 годин. Говорити про те, чи потрібна система відеонагляду для міста, є, напевно, недоречно. Такі міста як Щецин, Гданськ, Люблін, Жешув слідкують як за кримінальною ситуацією, за транспортними розв’язками, за аваріями, щоб переключити світлофори, потоки і т.д., так і за комунальними проблемами теж", - сказав Юрій Діль.

Львів у новинах

Між Східною Україною та Західною почали курсувати сидячі вагони

Куди піти у Львові на Новий рік та Різдво: програма свят

У Львові підлітки обстріляли маршрутку