Львівський перевізник розповів, чому з карти України на його автобусі зник Крим

Львівський перевізник розповів, чому з карти України на його автобусі зник Крим

На автобусі львівського перевізника АТП-14631, який здійснює рейси до Польщі, з мапи України зник Крим. Перевізник запевняє, що це сталося не з його вини, і обіцяє "повернути" Крим на карту.

Фото карти України без Криму, розміщеної на задньому склі автобуса львівського перевізника, оприлюднив користувач Facebook Андрій Лесів. "Це автобус львівського АТП, яке здійснює регулярні рейси до Польщі, з обрубаною мапою України. Сподіваюся, що це випадковість і Крим відклеївся не назавжди", – обурився він. Крім Криму, на карті відсутня і частина Польщі.

Фото Андрія Лесіва

Директор АТП-14631 Андрій Дума у коментарі ZAXID.NET пояснив, що підприємство має п’ять автобусів, які виконують рейси до Варшави. За його словами, на кожному автобусі розмістили наліпки з картами Польщі та України. Наліпки виготовила київська поліграфічна фірма "Візитка Ком". 

Після звернення ZAXID.NET Дума оглянув автобуси, які наразі перебувають в АТП, і запевнив, що на них карта України і зараз не пошкоджена. Однак автобус з пошкодженою картою наразі перебуває в рейсі. 

Як доказ того, що автобус мав цілу карту України з Кримом, він надав ZAXID.NET фото саме цього автобуса.

Вигляд автобуса до того, як з карти на ньому зник Крим

Чому на ньому з карти України зник Крим, у АТП точно не знають. Перевізник припускає, що частина карти могла відклеїтися під час миття скла або через морози. Також не виключають і того, що Крим міг навмисне відірвати невідомий хуліган.

Дума запевнив ZAXID.NET, що АТП-14631 вважає Крим українським. Він наголосив, що 22 січня зранку автобус з пошкодженою картою повернеться до Львова і АТП замінить мапу на задньому склі.

Львів у новинах: 

Будівництво трамваю на Сихів в інфографіці: що встигли зробити

До Дня Соборності у Львові проведуть фестиваль Традиції: програма

Де у Львові поїсти суші: огляд закладів