Львівські активісти хочуть добитися зниження проїзду в маршрутках

Львівські активісти хочуть добитися зниження проїзду в маршрутках

фото з сайту forum.awd.ru

У Львові активісти ініціюють процедуру перегляду тарифу у бік зниження у зв’язку із значним зниженням ціни на пальне, що становить значну частку собівартості перевезень.

Про це повідомляє ГО "За якісний транспорт" у Фейсбуці.

Фото: facebook.com/trafficlviv

Фото: facebook.com/trafficlviv

"У зв’язку зі значним зниженням, приблизно на третину, цін на паливо в порівнянні з періодом, коли встановлювався тариф 4 грн за проїзд у громадському транспорті, а також тим, що ціна палива складає значну частину в структурі собівартості у формулі розрахунку тарифу згідно з відповідною постановою Кабінету Міністрів просимо ініціювати процедуру перегляду тарифу у бік зниження та обов’язково провести громадські слухання з цього питання", – йдеться у зверненні громадської організації до міського голови Львова Андрія Садового.

Фото: facebook.com/trafficlviv

Фото: facebook.com/trafficlviv

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради 8 травня 2015 року прийняв рішення про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, підвищивши його до 4 грн. Тариф на перевезення пасажирів у маршрутках зріс з 15 травня. Вартість пального тоді становила близько 20 грн за літр.

Львів у новинах:

Львів'янину на замітку: скільки коштуватиме страхування авто для виїзду за кордон

Стало відомо, коли у Львові почне курсувати трамвай № 5

Центральна вулиця Львова перетворилася на автопарковку (фото)