В межах історичного ареалу Львова збудують офісний центр з кафе-баром

В межах історичного ареалу Львова збудують офісний центр з кафе-баром

У Львові на вул.Сянській, 4, що в межах історичного ареалу міста - навпроти готелю "Львів", мають намір збудувати сучасну споруду - офісний будинок з кафе-баром, знісши споруду, яка є на цій ділянці. Про це учора, 11 квітня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, повідомляє Гал-інфо.

Будівля буде сучасного типу на 4 поверхи з додатковим мансардним поверхом.

Під час обговорення члени виконкому звернули увагу на те, чи доцільно зводити модерну споруду в історичному ареалі міста. Своєю чергою Юліан Чаплінський  зазначив, що дисонансу така споруда не створить, адже через дорогу стоїть сучасна споруда "Кумпель" і готель "Львів".

"Це не є вже аж таке середмістя Львова. Тут вже присутня мішана забудова", – заявив Чаплінський.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий висловив занепокоєння таким будівництвом і запитав, чи можна буде якось стежити за етапами будівництва, щоб не мати повторення прикрих випадків з новобудовами в історичному ареалі міста.

Юліан Чаплінський запропонував використати досвід Дніпропетровська, який перед наданням містобудівних умов та обмежень погоджує паспорт фасаду.

Своєю чергою Андрій Садовий таку ідею підтримав і зазначив, що найголовніше, щоб фасад не створював дисонансу, а слугував окрасою середовища.

Львів у новинах:

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Стало відомо коли львівським пільговикам обмежать поїздки в маршрутках

На вихідних у Львові стартує авто-ретро ярмарок (фото)

Місце на мапі