Як виглядатиме площа перед цирком у Львові (візуалізація)

Як виглядатиме площа перед цирком у Львові (візуалізація)

Нещодавно у Львові розпочали ремонт площі перед Цирком. Після облаштування вона має перетворитися на громадський простір. Tvoemisto.tv пропонує переглянути, як виглядатиме площа після ревіталізації.

Наразі ремонтники саме демонтовують старе покриття. Наступний крок – завезеня римського каменю для замощення. Він буде двох кольорів, розташувати його планують кільцями.

"Зараз там відбувається облаштування громадського простору. Ремонтники влаштовують мощення. Згідно проекту плануємо на площі розмістити вуличні меблі і навіть висадити кілька зелених насаджень", – розповіла Ірина Іванчина, голова Галицької районної адміністрації.

Роботи, які тривають на разі перед Цирком є окремим проектом і не мають стосунку до відновлення скверу. Там роботи розпочнуться лише за кілька тижнів. А проект ревіталізації дитячого майданчика біля Цирку ще в роботі, розповіла Ірина Іванчина.

Нагадаємо, 11 лютого депутати Львівської міської ради затвердили бюджет розвитку міста Львова на 2016 рік. Передбачили там кошти і на площу перед Львівським цирком.

Львів у новинах:

Як відпочиваємо на Трійцю та День Конституції 

Цікава вакансія: "Інтерактивний Львів" шукає керівника 

Вільний доступ до ЛКП "Лев" у Львові припинено: причини