У Львові з’явиться ще одна велодоріжка (мапа)

Новина - Транспорт та інфраструктура - У Львові з’явиться ще одна велодоріжка (мапа)

Новина - Транспорт та інфраструктура - У Львові з’явиться ще одна велодоріжка (мапа)

Транспорт та інфраструктура
14 червня 2016 10:37

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради уклав угоду на будівництво велосипедної доріжки на вулиці Городоцькій (від вулиці Чернівецької до Ряшівської) з підприємством "Теко Лімітед" вартістю 7,34 млн грн. Про це йдеться у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацією конкурсних торгів, роботи планують завершити до кінця 2017 року. Підрядник проведе підготовчі роботи, улаштує земляне полотно, дорожній одяг, заїзди на велосипедну доріжку та пішохідні доріжки, а також зробить всю необхідну розмітку. Крім того, проведе роботи з монтажу зовнішнього освітлення велодоріжки. Згідно з google.maps, нова велодоріжка матиме протяжність приблизно 4 кілометри.

Конкурсний комітет допустив до торгів лише дві з чотирьох заявлених пропозицій. Пропозиції ТОВ "Вельт Капітал" та ТОВ "Галицька магістраль" були відхилені через недоліки у документації. Крім переможця допустили до торгів ще ТОВ "Львівська Дорожня Служба".

Для ТОВ "Теко лімітед", яке було створено у 2014 році Ольгою Черник та Юлією Біб, це вже друге замовлення на будівництво велоінфраструктурних об’єктів у Львові. Місяць тому фірма отримала підряд на будівництво велодоріжки в Брюховичі за 10,19 млн грн. До речі, тоді фірма також змагалась із "Львівською Дорожньою Службою".

У Львові з’явиться ще одна велодоріжка (мапа) фото

Джерело: Наші гроші Львів

Львів у новинах:

Стало відомо, хто встановить вай-фай у центрі Львова 

Як облаштовують нову ділянку для ринку Санта-Барбара у Львові

Увага, розшук: 15-річний львів’янин вирушив до Києва та зник

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах