На Львівщині відремонтували дорогу до заповідника Тустань

На Львівщині відремонтували дорогу до заповідника Тустань

Дорогу до заповідника "Тустань", що на Львівщині, таки відремонтували. Тож у фортеці очікують, що відвідувачів побільшає. Про це йдеться у сюжеті ZIK.

Працівники "Тустані" впевнені: хороша дорога привабить до заповідника більше туристів, адже дотепер через жахливі вибоїни відвідувачі їхали до фортеці неохоче.

"Раніше на те, щоб проїхати відрізок від міжнародної траси "Київ-Чоп" до заповідника – це приблизно 20 кілометрів – йшло близько години. Тобто, багато потенційних відвідувачів просто не їхали в "Тустань", хоча й дуже хотіли, та все ж шкодували свій транспорт. Великі туристичні автобуси просто відмовлялись сюди заїжджати", – розповідає директор ДІКЗ "Тустань" Андрій Котлярчук.

Один із відвідувачів "Тустані" – священик зі Львова отець Володимир – розповідає: на відпочинок сюди часто привозить дітей. Та не пам‘ятає, коли шлях до заповідника ремонтували востаннє.

"Тут часто їздять великогабаритні машини, тому й дорога руйнувалася. Ніхто нічого не робив", – каже о. Володимир. 

Ремонт дороги до "Тустані" зайняв близько місяця. Асфальт на найгірших колись шматках бездоріжжя вже є, хоча все ж залишились ділянки, які очікують на нове покриття.

Читайте ще новини Львова:

Міський голова розкритикував роботу львівської поліції 

Сьогодні перекриватимуть рух у центрі Львова: де саме 

Де в центрі Львова з'являться нові пункти велопрокату