Які вулиці Львова закриють на ремонт з серпня: перелік

Які вулиці Львова закриють на ремонт з серпня: перелік

Попри низку вулиць, які вже у Львові закриті на ремонт, з серпня у місті продовжать ремонтувати ще декілька. Про це  Tvoemisto.tv розповів начальник відділу капітального ремонту Львівської міської ради Роман Заріцький.

Так, з серпня у Львові на ремонт закриють вул. Пулюя на перехресті з вул. Трускавецька.

"Нині ці вулиці - непроїзні, тут рідко курсує транспорт. Тож ми будемо проводити комплексні роботи. Тут плануємо провести комплексні роботи, зокрема із заміни мереж, комунікації та освітлення, а також прокласти дорожнє покриття. Наше основне завдання – забезпечити проїзд цими вулицями", - пояснює Роман Заріцький

Не виключено, що закритою для проїзду транспорту дана ділянка дороги буде до наступного року уже після облаштування тротуарів та велодоріжок.

Також, планують розпочинати ремонтні роботи на вул. Зимновідська та Станційна (зі сторони вул. Кульпарківської). Тут також мають проводити комплексні роботи. Проте, за словами Романа Заріцький, ці вулиці не впливають на жодні транспортні потоки.

З приводу того, чи відкриватимуть ті вулиці, які вже знаходяться на ремонті, то такого не передбачено.

"Ці вулиці закриті, ремонти тривають. Київська, Богданівська, Котляревська, міст на Городоцькій та проспект Червоної калини ще на ремонті, тож для проїзду їх відкривати будуть не раніше вересня", - розповів Роман Заріцький.

Читайте ще новини Львова:

Смертельна аварія на трасі "Мукачево -Львів": четверо загиблих (фото)

Підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова засікли жителі зони АТО

У лікарні на Львівщині хворий помер на сходах під час візиту голови ЛОДА