Три смуги та кільцевий рух: якою буде вулиця Богданівська після ремонту

Новина - Транспорт та інфраструктура - Три смуги та кільцевий рух: якою буде вулиця Богданівська після ремонту

Новина - Транспорт та інфраструктура - Три смуги та кільцевий рух: якою буде вулиця Богданівська після ремонту

Транспорт та інфраструктура
02 серпня 2016 12:05

У Львові ремонтують вулицю Богданівську на ділянці від вулицы Золочівської до вулицы Пластової. Роботи були розпочаті у липні, а закінчити їх планують у листопаді цього року. Реконструкція вулиці передбачає заміну інженерних мереж, розширення проїзної частини до 3-х смуг, облаштування велосипедних доріжок, ремонт зовнішнього освітлення тощо. А на перетині з вул.Пластвою облаштують кільцевий рух.

Як розповів головний інженер компанії "Онур" Олександр Добоні,  відбувається повна реконструкція вул.Богданівської


Надійна основа


"Раніше тут була нерівна дорога з грубоколотого каменю. Почавши розбирати все, ми зрозуміли, чому так: під дорогою є м’який грунт. Для того, щоб зробити нормальну дорогу, щоб вона стояла довго, щоб основа була надійною, нам доводиться вибирати грунт замість 80 см, як ми це зазвичай робимо, в середньому 1,5 – 2м. Вибравши  таку глибину, ми зможемо влаштувати надійну основу", - зазначив Олександр Добоні.


Заміна водопроводу та колектора


Ремонтники міняють водопровід, протяжністю 1 км, буде проводитись заміна каналізаційного колектора. Влаштовується щебенева основа, піщана основа і далі три шари асфальтобетонного покриття, яке буде витримувати те навантаження, на яке ця дорога розрахована. "Тут курсуватиме багато важної техніки, яка буде обслуговувати підприємства, що тут розташовані.


Три смуги руху


Дорогу розширять:  якщо раніше була тільки 1 смуга руху, то тепер буде 3 смуги. По обидва боки вулиці будуть прокладені велосипедні доріжки, буде зовнішнє освітлення", - сказав Олександр Добоні.


Кільцевий рух


Також на перехресті з вулицею Пластовою облаштують кільцеве пересічення, що, за словам ми Олександра Добоні, розвантажить потік машин та зменшить аварійність. "Це кільце спрощує рух для всіх учасників дорожнього руху  і немає необхідності встановлювати світлофори", - наголосив Олександр Добоні.

Вартість ремонтних робіт складає 57 млн гривень.

Замовник - департамент житлового господарства та інфраструктури. Генпідрядна організації – ТзОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл".

В першій половині серпня цього року планується розпочати роботи на іншій ділянці вул. Богданівської  - від вул. Дорога Кривчицька до вул. Золочівської, де роботи були розпочаті у попередні роки управлінням капітального будівництва.

Нагадаємо, У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на вул Богданівській, міські автобусні маршрути №19 та №39 тимчасово змінили свою схему руху. Автобусний маршрут №19 курсує такими вулицями: вул Богданівська – вул Старознесенська – вул Кордуби – вул Б. Хмельницького.

Автобусний маршрут №39 тимчасово змінив кінцеву зупинку на перехресті вул Золочівська – Гайдучка.

Джерело: tvoemisto.tv

Читайте ще новини Львова

Увага, розшук: у Львові зникла дівчина (фото)

У Львові на хабарі затримали відомого хірурга та депутата

На Львівщині громадянин Росії став винуватцем ДТП, в якому загинула людина

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах