Отримай відповідь: чи будуть ходити маршрутки у Львові 1 січня

Новина - Транспорт та інфраструктура - Отримай відповідь: чи будуть ходити маршрутки у Львові 1 січня

Новина - Транспорт та інфраструктура - Отримай відповідь: чи будуть ходити маршрутки у Львові 1 січня

Транспорт та інфраструктура
29 грудня 2016 17:47

Сьогодні, 29-го грудня, громадська організація "За якісний транспорт" повідомила, що у зв’язку з укладенням тимчасових угод з перевізниками 1-го січня більшість маршруток буде мати вихідний. Натомість, у міській раді спростовують таку інформацію. Громадський транспорт курсуватиме у режимі вихідного дня.

Сьогодні, 29-го грудня, громадська організація "За якісний транспорт" повідомила, що у зв’язку з укладенням тимчасових угод з перевізниками 1-го січня більшість маршруток буде мати вихідний. Натомість, у міській раді спростовують таку інформацію.

У січні-лютому 2017-го року, у місті відбуватиметься конкурс на перевезення пасажирів на 46-ти маршрутах. Тим часом, 23-го грудня виконавчий комітет прийняв рішення, що до обрання нових перевізників, управління транспорту й зв’язку продовжить договори з наявними з 2-го січня до березня 2017-го року.

Громадська організація "За якісний транспорт" припустила, що у зв’язку з цим 1-го січня львів’яни не зможуть користуватися громадським транспортом, який матиме вимушений вихідний.

Таку інформацію спростував начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир:  "Перевізники взяли на себе зобов’язання працювати 1 січня", - зазначив Віктор Щир. За його словами, громадський транспорт міста курсуватиме у режимі вихідного дня, як це завжди відбувається у святкові дні.

Дивись ще

Не мерзни на зупинці: у Львові змінили 7 автобусних маршрутів

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах