Закон прийняли: коли чекати електронний квиток у транспорті Львова

Новина - Транспорт та інфраструктура - Закон прийняли: коли чекати електронний квиток у транспорті  Львова

Новина - Транспорт та інфраструктура - Закон прийняли: коли чекати електронний квиток у транспорті Львова

Транспорт та інфраструктура
17 сiчня 2017 16:37

17 січня ВР прийняла закон, який дозволяє використовувати в міському транспорті автоматизовану систему оплати проїзду — тобто він дозволяє впровадження електронного квитка. Lviv.com спробував розібратись, що це означає для Львова.

Без цього закону е-квиток був поза правовим полем. “Тепер є усі юридичні підстави на оголошення тендеру по напрацьованому технічному завданню. Думаю, з цим довго не тягнутимуть, і в найближчі декілька тижнів буде запущена процедура приймання заявок від компаній, які забажають реалізовувати електронний квиток у Львові.

Процедура займе декілька місяців, проте це ще один вагомий крок для впровадження проекту”, – каже Ростислав Васюта, активіст в галузі транспорту. Коли у Львові буде е-квиток? Тендер проводитимуть за правилами ЄБРР, який надає кредит на впровадження е-квитка у місті. Конкурс триватиме десь півроку. Більшість часу піде на приймання заявок, їх вивчення та можливість оскарження рішення.

Як оберуть переможця, він муситиме ще виготовити необхідну кількість пристроїв для е-квитка. Ростислав Васюта вважає, що це займе два-три місяці. Коли всі пристрої виготовлять, їх буде потрібно встановити у транспорті. “Період встановлення дуже залежатиме від того, скільки людей до цього залучать. Якщо це робитимуть суто електрики на АТП, то може й до півроку розтягнутись.

Якщо все-таки залучать більше професійних людей, то можна й за три місяці впоратись”, — оцінює Ростислав. Ну, і це ще не все. Після того, як все у транспорті встановлять, піде не менше трьох місяців на тестування. Це необхідно, щоб виправити можливі баги та остаточно налаштувати нову систему. По суті, орієнтовна дата впровадження е-квитка у місті — середина 2018 року.

Дивись ще: 

Випадок чи саботаж: у львівському депо водії розбили ще два нових "Електрони"

Новинка: через Львів поїдуть потяги-трансформери

У Львові горів офіс: є постраждалі

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах