Приємних прогулянок: в центрі Львова планують зробити пішохідними ще дві вулиці

Новина - Транспорт та інфраструктура - Приємних прогулянок: в центрі Львова планують зробити пішохідними ще дві вулиці

Новина - Транспорт та інфраструктура - Приємних прогулянок: в центрі Львова планують зробити пішохідними ще дві вулиці

Транспорт та інфраструктура
30 березня 2017 13:47

У центрі Львова хочуть зробити ще дві пішохідні вулиці. Йдеться про вул. Фурманську, що біля Оперного театру, та вул. Руданського, що поруч із пл. Галицькою. Як розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олександра Сладкова, зараз цю ідею обговорюють із місцевими мешканцями.

"Ми бачимо, що у місті є два сценарія розвитку пішохідних вулиць. Зокрема, як з Кривою Липою, де дали багато дозволів на встановлення літніх майданчиків, ця вулиця є комерціоналізована. Мешканцям там жити складно, бо будь-який простір займають або паркуванням машин, або літніми майданчиками. Ми хочемо, щоб пішохідні вулиці були інакшими, а для цього потрібна довіра і розуміння між мешканцями, бізнесом і міською радою", - каже Олександра Сладкова.

За її словами, як приклад облаштування пішохідної вулиці можна взяти вул. Курбаса, де знайшли місце для вуличних майданчиків, паркування та громадського простору.

Приємних прогулянок: в центрі Львова планують зробити пішохідними ще дві вулиці фото

Вул. Фурманська

"У рамках кожної вулиці будуть розроблені комплексні схеми та єдині правила, які встановлюються на етапі проектування. За прикладом вул. Курбаса, що не може жодна функція займати більше, ніж третину вулиці. Максимум третина дороги на майданчики, третина на паркування, третина для громадського простору. Зараз ми знаходимося на початковому етапі, говоримо з усіма учасниками цього процесу та спільно напрацьовуватимемо можливі способи їх реалізації", - додає вона.

Дивись ще:

Де саме: у Львові встановлять "розумні" світлофори 

Потепліло: завтра у Львові призупиняють опалювальний сезон 

Увага розшук: на Львівщині шукають дівчину, яка викрала автомобіль 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах