У центрі Львова змінять схему руху

фото з сайту  Новини - КБУ

фото з сайту Новини - КБУ

Транспорт та інфраструктура
24 травня 2017 18:03

Частину проспекту Свободи і вул. Дорошенка в центрі Львова закрить для руху приватних автомобілів, дозволивши лише рух громадського транспорту. Відповідне рішення у середу, 24 травня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Згідно із затвердженою схемою, буде заборонений рух приватних автомобілів на ділянці вул. Дорошенка від просп. Свободи до вул. Банківської. Тут в обидва боки зможе проїхати лише громадський транспорт.

У центрі Львова змінять схему руху фото

Схему руху в центрі Львова (клікніть для збільшення)

На закриту для приватних автомобілів ділянку вул. Дорошенка перенесуть зупинку громадського транспорту, який їде в напряку від центру. Зупинку облаштують там, де вона вже була кілька років тому. Таким чином, обидві зупинки (в центр і з центру) будуть розташовані одна навпроти іншої.

На іншій ділянці вул. Дорошенка (від вул. Банківської) рух автомобілів буде дозволений лише в напрямку від центру до вул. Бандери, а громадського транспорту – в обох напрямках.

Проїхати з просп. Свободу до вул. Бандери автомобілі зможуть по вул. Гнатюка та Листопадового Чину.

Закриють для приватних автомобілів і невелику ділянку з трамвайними коліями на просп. Свободи, відтак, авто не зможуть розвертатися через цей відтинок.

На ділянці просп. Свободи, де розташована кінцева зупинка тролейбуса №13, змінять напрямки смуг руху. Зараз тут проїзд автомобілів можливий в обох напярмках. Після впровадження змін від вул. Гнатюка до вул. Підкови буде дозволений проїзд лише громадського транспорту, а в протилежному – приватних автомобілів у дві смуги.

У центрі Львова змінять схему руху фото 1

Схема організації дорожнього руху на просп. Свободи та вул. Дорошенка (клікніть для збільшення)

Крім того, змінять смуги руху на повороті з вул. Коперника на просп. Свободи так, щоб автомобілі, які повертають з вул. Коперника, не перетинались з транспортом, який їде з Галицької площі.

Впровадити змінену схему руху мають після виготовлення необхідних знаків.

Нагадаємо, що закрити для приватних автомобілів мають також вузьку ділянку вул. Франка на відтинку від вул. Шухевича до вул. Князя Романа. Впровадити змінити тут мали до кінця березня, проте встановлення нових знаків райадміністрація відклала через затримки в проведенні тендерів.

Джерело: zaxid.net

Дивись ще:

Водіям на замітку: де у Львові від сьогодні перекриють рух

Дізнайся: якою буде територія біля Стрийського парку (візуалізація)

Відеофакт: на Львівщині некерований автобус потрощив машини

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах