Дивись: як виглядатиме громадський простор у сквері на вулиці Дорошенка

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дивись: як виглядатиме громадський простор у сквері на вулиці Дорошенка

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дивись: як виглядатиме громадський простор у сквері на вулиці Дорошенка

Транспорт та інфраструктура
07 червня 2017 14:08

Вчора, 6-го червня, розпочалися підготовчі роботи з облаштування нового громадського простору у сквері на вул. Дорошенка, 9.

Проект громадського простору був розроблений у минулому році. 18-го травня, через систему ProZorro визначено виконавця робіт. Ним стало ПП "Луць". Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

"Ми уклали договір з ПП "Луць" на виконання робіт з облаштування громадського простору у сквері на вул. Дорошенка, 9. Після підписання договору підрядник приступив до робіт. Вчора розпочалися підготовчі роботи. Зокрема, буде демонтовано МАФ, який знаходився на площі. Є домовленість із власником МАФ, йому виділено інше місце. Також зараз готується документація для зрізання старих дерев. На їх місці буде висаджено нові",- розповів в.о. голови Галицької РА Андрій Зозуля.

На території майбутнього громадського простору посадять декоративні дерева, покладуть римський камінь темно-сірого та світло-сірого кольорів, також буде викладена гранітна тротуарна плитка та LED-бруківка. Освітлюватися сквер буде за допомогою LED-бруківки та розсіяного світла.

Нагадаємо, при облаштуванні громадського простору у сквері на вул. Дорошенка, 9, передбачено облаштування зони зелених насаджень з декоративними деревами. Замощення території буде виконано римським каменем темно-сірого та світло-сірого кольорів, також буде викладена гранітна тротуарна плитка та ледбруківка. Освітлення скверу буде здійснюватися за рахунок ледбруківки та розсіяного світла, яке падатиме на сквер з сусідніх будинків.

Дивись: як виглядатиме громадський простор у сквері на вулиці Дорошенка фото

Дивись ще: 

Безвіз: як мешканці прикордонної зони Львівщини перетинатимуть кордон

Будь обережним: поліція назвала вулиці, де трапляється найбільше аварій

Львів'янкам на замітку: аліменти на дітей збільшать

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах