Фотофакт: у Львові на розі вулиць Личаківської і Мечникова встановлюють трамвайні плити

Новина - Транспорт та інфраструктура - Фотофакт: у Львові на розі вулиць Личаківської і Мечникова встановлюють трамвайні плити

Новина - Транспорт та інфраструктура - Фотофакт: у Львові на розі вулиць Личаківської і Мечникова встановлюють трамвайні плити

Транспорт та інфраструктура
23 червня 2017 13:58

На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Основні роботи зосередженні на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", цього тижня розпочали роботи із встановлення трамвайних плит.

фото: Олександр Мазуренко

Фото: Олександр Мазуренко

Ремонт на вул. Личаківській триває. Основні роботи зараз зосередженні саме на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Також провели реконструкцію старого водопроводу, що на вул. Личаківська-Мечникова-Круп’ярська. Розриття загорнуто, засипано щебенем і піском. Цього тижня розпочали встановлювати трамвайні плити.

"На перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова були складні роботи. Зокрема, були проблеми з розкопкою грунту, був провал колектора, який ми замінили на новий. Усе це в комплексі затягло завершення ремонтних робіт на цій ділянці. Усі роботи на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова плануємо завершити до середини липня та відновити рух громадського транспорту і трамваїв вулицею Мечникова.

Цього тижня працівники підрядної організації ТзОВ "Онур" розпочали встановлювати трамвайні плити. Після чого розпочнеться монтаж трамвайної колії", - розповів директор ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза.

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківська (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної). Тендер на виконання робіт виграла компанія "Онур". Триватимуть роботи 8 місяців. Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше - ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Дивись ще:

Вивертай кишені: частині львів’ян підняли квартплату

Через аварію: 21 будинок на Сихові залишився без гарячої води

Допоможіть знайти: у Львові з лікарні втекла 16-річна дівчина 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах