Водіям на замітку: у Львові запрацює дев'ять нових парковок

фото з сайту leopolis.news

фото з сайту leopolis.news

Транспорт та інфраструктура
03 липня 2017 14:41

До кінця тижня розпочнуть працювати три нові парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Затримки у відкритті парковок виникли через тендерні закупівлі обладнання для парковок. Та вже до кінця тижня розпочнуть роботу три парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня", – розповів начальник відділу паркування ЛКП "Львівавтодор" Сергій Париляк.

Нагадаємо, 16 травня відбувся конкурс на визначення балансоутримувача 13 парковок. Переможцем у конкурсі стало ЛКП "Львівавтодор".

З них 7 парковок в І-шій зоні паркування мають 110 паркомісць, зокрема, парковка на вул. А Волошина – 14 паркомісць, парковка на вул. І.Григоровича – 13 паркомісць, парковка на вул. Герцена – 19 паркомісць, парковка на вул. Фредра – 14 паркомісць, парковка на вул. П.Ковжуна – 20 паркомісць, парковка на вул. І.Гавришкевича – 23 паркомісця, парковка на вул. С. Наливайка – 12 паркомісць. Ціна паркування тут становитиме 6 грн. за годину.

Та 2 парковки у ІІ-гій зоні паркування на вул. Городоцька, 83 (біля цирку) – 49 паркомісць, вул. Стрийська – В.Великого – 104 паркомісця. Ціна паркування становить 2 грн. за годину. Тут буде встановлено паркомати, для оплати за користування парковкою.

4-ри парковки будуть об’єднані у зону паркування біля ринку "Вернісаж". А саме, парковки на вул. Вірменська – 18 паркомісць, вул. Лесі Українки – 10 паркоміць, вул. Низький Замок – 20 паркомісць, вул. Театральна – 25 паркомісць. Ціна паркування становитиме 8 грн. за годину.

Відповідно до Закону України, 10% паркомісць віддається безкоштовно для людей з інвалідністю.

Дивись ще:

Хибна тривога: у Львові пенсіонери й далі їздитимуть у маршрутках безкоштовно

Гаряченька пішла: стало відомо коли всі львів'яни отримають гарячу воду 

До Польщі: запрацював онлайн-продаж квитків на Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах