Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові

Новина - Транспорт та інфраструктура - Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові

Новина - Транспорт та інфраструктура - Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові

Транспорт та інфраструктура
10 серпня 2017 09:37

З 1 липня 2015 року у Львові курсують нічні маршрутки. Спершу вони працювали в експериментальному режимі, а згодом почали їздити на постійній основі.

032.ua поспілкувався із Ольгою Кривецькою, начальником відділу транспорту управління транспорту Львівської міськради, яка надала усю найактуальнішу інформацію про те, як у Львові курсують нічні автобуси.


Наскільки нічні автобуси у Львові популярні


За словами Ольги Кривецької середньомісячна загальна статистика по маршрутам свідчить, що нічними автобусами у Львові користується понад 4 тис. 200 пасажирів, а це орієнтовно 600 людей в місяць на один маршрут, однак, як зазначає посадовець, одні маршрути є популярні, а інші — ні.

"Найбільшим попитом користуються нічні автобуси, які курсують за маршрутом "Залізничний вокзал — Сихів". Найменш популярним є маршрут №3Н, який сполучає Залізничний вокзал і ТРЦ "Кінг Крос Леополіс", що на вулиці Стрийській" - каже Ольга Кривецька.


Чому нічні маршрутки - це невигідно для міста 


Ніхто із пасажирів не скаржиться на роботу нічних автобусів і виконують вони свої рейси на 100%, єдиний мінус — це малий пасажиропотік, в результаті чого, курсування нічних автобусів у Львові - справа для міста збиткова.

Як розповіла Ольга Кривецька, за інформацією, яку їй передали з АТП-1, за перше півріччя збитковість за нічні перевезення становить понад 2 млн.

"Але вони [нічні автобуси] є більш-менш популярні, тому ми їх знімати не збираємося”, - зазначила  Кривецька.


Куди їдуть нічні автобуси


Всього нічні автобуси курсують у Львові за сімома маршрутами. Більшість із них відправляється із Залізничного вокзалу. Так, 1Н - курсує від Залізничного вокзалу до "Галицького перехрестя", що на вул. Б.Хмельницького, 2Н - їде від пл. Різні до "Метро", що на вул. Городоцькій, 3Н - курсує від Залізничного вокзалу до ТРЦ "Кінг Крос Леополіс", що на вул. Стрийській, 4Н - курсує від Залізничного вокзалу до пр. Червоної Калини (ТЦ "Зубра Центр"), 5Н - їде від Залізничного вокзалу до вул. Дністерської, 6Н - курсує від пл. Різні до вул. І.Величковського, 7Н - курсує від пл. Різні до вул. Наукової. 


Скільки коштує проїзд у нічних автобусах

Вартість проїзду у нічних маршрутках становить 8 гривень.

Додамо, що раніше, навіть пільговики платили за проїзд у цих автобусах, але згодом, як розповіла нам Ольга Кривецька, таке рішення було скасовано.

"Якщо пасажир має пільгове посвідчення і відповідно до чинного законодавства має право на пільгове перевезення, то він має право скористатися в нічному автобусі безкоштовним проїздом", - зазначила Ольга Кривецька.


Детальний графік руху кожного автобуса:


Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фотоГрафік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 1Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 2Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 3Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 4Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 5Графік, маршрути, вартість: як зараз курсують нічні маршрутки у Львові фото 6

Дивись ще:

Будь в курсі: де у Львові та Винниках в середині серпня не буде світла 

Закортіло: у Львові парочка зайнялася коханням на автобусній зупинці 

Ді Капріо та Мег Раян: в Стрийському парку "крутять" класику світового кінематографу 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та  в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах