На замітку водіям: на проспекті Шевченка змінили організацію руху

фото з сайту Вікіпедія

фото з сайту Вікіпедія

Транспорт та інфраструктура
10 жовтня 2017 15:54

Частину проспекту Шевченка перетворили на перехрестя чотирьох вулиць із одностороннім рухом.

фото: Анна Журба

ФОТО: АННА ЖУРБА

Разом із реорганізацією дорожнього руху на вулицях Франка – Князя Романа – Шухевича відбулися зміни також і на проспекті Шевченка біля пам’ятника Михайлу Грушевському.

Як пояснив у коментарі для Tvoemisto.tv Костянтин Баранюк, фахівець із управління транспорту ЛМР, тепер тут є перехрестя трьох-чотирьох вулиць із одностороннім рухом.

На замітку водіям: на проспекті Шевченка змінили організацію руху фото

На замітку водіям: на проспекті Шевченка змінили організацію руху фото 1

Раніше автоінструктори наголошували, що ця ділянка проспекту є незручною для водіїв: "Півкільця головного, знак показує їхати по проспекту до пам’ятника Грушевському, а інша частина кільця не головна. Тобто виходить, що знаки суперечать чинному законодавству. То на що водієві звертати увагу: на знаки чи на закон?".

Костянтин Баранюк зазначає, що, враховуючи юридичну колізію, на перехресті змінили схему руху. Зараз там кільця немає, а водіям варто зважати лише на дорожні знаки.

"Проблема у тому, що спочатку там кільце було головним, але, як наслідок, стояв проспект Шевченка, оскільки був значний потік транспорту з вулиці Фредра. Після цього на кільці було організовано головною по осі проспект Шевченка – вулиця Саксаганського. Організацію дорожнього руху змінено лише юридично, де-факто пріоритетність на цій ділянці залишилась такою, як і раніше. Зараз це є як три перехрестя", – каже він.

Нагадаємо, центр Львова хочуть оточити пішохідним кільцем. Втілити ідею можна буде паралельно із запровадженням малого транспортного кільця та появою підземних паркінгів, адже ці вулиці – занадто цінна територія, щоб їх використовувати як банальну парковку.

Дивись ще:

Знову: на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа 

Є план: розроблена концепція канатки на Високий замок 

На дві години швидше: Львів збираються з’єднати з Будапештом новим автобаном

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах